Rozmiar tekstu
  • Bioróżnorodność na obszarach Natura 2000.
  • Bieg Olimpijski w Racocie
  • Relacja z obozu Uczeń online.
  • Wyjazd klas pierwszych do KOK oraz Muzeum Regionalnego w Kościanie.
  • Narodowe Czytanie
  • Półfinał Globtrotera
  • Projekt SZLACHETNA PACZKA
  • Inauguracja roku szkolnego 2014/2015
  • Obóz w Węgierskiej Górce
  •  Sztandar
  •  Szkoła
Znajdujesz się w: Strona główna / AKTUALNOŚCI

Bioróżnorodność na obszarach Natura 2000.
2014-09-22
Bioróżnorodność na obszarach Natura 2000.
Nasza szkoła zakwalifikowała się - jako jedna z dziesięciu z województwa wielkopolskiego - do udziału w warsztatach pozaszkolnych dla młodzieży z zakresu ochrony przyrody, środowiska i gospodarki wodnej: Bioróżnorodność na obszarach Natura 2000.
Zajęcia nad Jeziorem Wonieskim z 23 gimnazjalistami pod opieką Barbary Zaborskiej przeprowadzili Monika Pluta i Mateusz Zarębski, naukowcy z Fundacji Biblioteki Ekologicznej w Poznaniu.

Bieg Olimpijski w Racocie
2014-09-18
Bieg Olimpijski w Racocie
W sobotę 13 września uczniowie naszego gimnazjum po raz kolejny wzięli udział w Biegu Olimpijskim w Racocie. Jak zwykle każdy mógł liczyć na dowóz ze swojej miejscowości. Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy wszyscy udali się na start, aby przebiec (przejść) 5 km. Nasze gimnazjum po raz pierwszy zaprezentowało się z transparentem z nowym logo szkoły. Byliśmy dzięki temu bardzo widoczni. Ilość uczestników w tym roku była oszałamiająco duża.

Relacja z obozu Uczeń online.
2014-09-15
Relacja z obozu Uczeń online.
W dniach 17-28.08.2014r. w Białym Dunajcu odbył się kolejny obóz dla uczestników projektu uczeń-online. Naszą szkołę reprezentowały Martyna Urbanek i Sajana Skrzypczak
Podczas obozu miałyśmy okazję zwiedzić najciekawsze miejsca w Zakopanem oraz jego okolice. Zorganizowane zostały również wycieczki całodniowe

Wyjazd klas pierwszych do KOK oraz  Muzeum Regionalnego w Kościanie.
2014-09-14
Wyjazd klas pierwszych do KOK oraz Muzeum Regionalnego w Kościanie.
W czwartek 11 września uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w wyjeździe do Kościana, gdzie zwiedzili wystawy w Kościańskim Ośrodku Kultury oraz w Muzeum Regionalnym. W KOK obejrzeliśmy wystawę pt.: "Papież" - poświęconą Janowi Pawłowi II. Były to prace Karoliny Szyman-Piórkowskiej oraz fotografie autorstwa Grzegorza Gałązki

Narodowe Czytanie
2014-09-12
Narodowe Czytanie
Popierając inicjatywę Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji: Narodowe Czytanie "Trylogii". Podstawowym celem Narodowego Czytania jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury, potrzebę dbałości o polszczyznę oraz poczucie wspólnej tożsamości.

Półfinał Globtrotera
2014-09-08
Półfinał Globtrotera
Dzisiaj w siedzibie Ogólnopolskiej Fundacji Edukacji Komputerowej odbył się półfinał gry edukacyjnej Globtroter: poznaj Wielkopolskę, w którym wzięła udział nasza uczennica Dorota Michalska z klasy II c. Było to wydarzenie pełne emocji.

Projekt SZLACHETNA PACZKA
2014-09-05
Projekt SZLACHETNA PACZKA
W czwartek 4 września we wszystkich miastach wojewódzkich Polski zatańczono poloneza w związku ze Studniówką ogólnopolskiego projektu SZLACHETNA PACZKA.
Uczniowie naszego gimnazjum wsparli promocję PACZKI liczną, niemalże trzydziestoosobową grupą. Udali się na Stary Rynek do Poznania pod opieką Barbary Zaborskiej, która jest liderem Rejonu Kościan tego projektu.

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015
2014-09-05
Inauguracja roku szkolnego 2014/2015
Dnia 1 września mszą św w kościele w Starych Oborzyskach rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Następnie słowami "Musicie od siebie wymagać..." dyrektor szkoły pan Roman Podgórski rozpoczął inaugurację nowego roku w murach naszej szkoły.

Obóz w Węgierskiej Górce
2014-07-04
Obóz w Węgierskiej Górce
Trzydziestoosobowa grupa uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Starych Oborzyskach wzięła udział w obozie w Węgierskiej Górce. Węgierska Górka to ciekawa miejscowość turystyczna w województwie śląskim, w urokliwym zakątku Żywiecczyzny, nad rzeką Sołą, pomiędzy Żywcem a Milówką.

Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
dopiszwypisz
23 września 2014
pn wt śr czw pt so nd
imieniny
Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Licznik odwiedzin:
Dzisiaj:
Gości on-line:
Twoje IP:
54.91.137.223

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Starych Oborzyskach, ul. Szkolna 1, 64-000 Stare Oborzyska
tel.: 65 511 98 20, email: st.oborzyska.gimnazjum@interia.pl
NIP: 698-16-02-812
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI